O NAS

Dinolino to jedyny w Częstochowie park linowy dla całej rodziny. Adrenalina, dobra zabawa i bezpieczeństwo wszystko to w jednym miejscu - w malowniczym parku wypoczynkowym „Lisiniec”. Rodzinna przygoda i niesamowite wrażenia na świeżym powietrzu.

Zabawa w Parku Linowym polega na przemieszczaniu się po wyznaczonych trasach, które zostały rozpięte pomiędzy drzewami. Do dyspozycji mamy szereg przeszkód: mosty, drabinki linowe, ruchome kładki, kołyszące się belki, zjazdy tyrolskie, pętle, siatki, pajęczyny, podesty oraz wiele innych.

W Parku znajdują się cztery trasy o różnym poziomie trudności i różnej wysokości, dzięki czemu mogą z niego korzystać dzieci już od 3 roku życia.

Pełne bezpieczeństwo uczestnikom zabawy zapewnia profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże z lonżami, karabińczyki i kaski alpinistyczne) posiadający wszystkie niezbędne atesty. Fachowa opieka doświadczonych instruktorów pozwoli każdemu (bez ograniczeń wieku) wziąć udział we wspaniałej zabawie i przeżyciu super przygody.

AKTUALNOŚCI

folder A6 1strona  ulotka A6 1strona2

 folder A5 1strona  folder A5 2strona

 

 

 

KONTAKT

Park Linowy

ul. Kordeckiego 99

42-200 Częstochowa

"PARK LISINIEC"

tel.605 365 675

 

e-mail:park@dinolino.pl

 

 

 

GODZINY OTWARCIA

Czynne codziennie

10.00-20.00

od Kwietnia do Września

 

Grupy zorganizowane po wcześniejszej rezerwacji

 

 

 

MAPA